Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zabawa w Radiu 90. Napisz prognozę pogody na resztę lata i wygraj rodzinne wejściówki na basen

Facebook Twitter

"Było ciepłe lato, choć czasem padało...." Tak było w piosence grupy Łzy, taką mamy pogodę w sezonie 2020. Deszcz, burze, potem dwa dni słońca i znowu deszcz na zmianę z upałami. Przekazywanie prognoz takiej pogody nie jest łatwe. Dlatego prosimy o pomoc naszych słuchaczy!

Zadaniem naszych słuchaczy jest napisanie nam prognozy pogody na resztę lata. Jaki powinien być sierpień? O jakiej pogodzie marzycie? Piszcie w formularzu poniżej, im bardziej pomysłowa i zakręcona będzie Wasza prognoza, tym lepsza, z większą szansą na wygraną. Na zgłoszenia czekamy do piątku (7.08.) do godziny 12.00.

Nowa zabawa w Radiu 90

Do zdobycia rodzinne zaproszenia, każde dla 4 osób na 2- godzinny pobyt w Parku Wodnym Aquarion w Żorach. Bilety będzie można wykorzystać do 31 sierpnia.

Wodna ścianka wspinaczkowa, bujana grota i dwie duże zjeżdżalnie – to tylko część atrakcji, które czekają w największym basenie w Aquarionie. Tutaj znajduje się też specjalna strefa dla maluchów z mini-ślizgawką, zjeżdżalnią dla dzieci i mnóstwem zabawek. Na tych, którzy chcą popracować nad formą czeka basen sportowy o długości 25 metrów. W Aquarionie znajduje się też nowoczesna strefa spa, w której można skorzystać m.in. z kąpieli jodowo-bromowych, solankowych i ługowych.

Basen sportowy – to obiekt dla tych, którzy chcą popracować nad formą. Tutaj odbywają się też zajęcia z nauki pływania i wodny aerobik. Basen ma wymiary 25×12,50m i podzielony jest na 6 torów.

Basen rekreacyjny – największy basen w Aquarionie- ma najwięcej atrakcji, m.in. zjeżdżalnie, bujana grota, wodna ścianka wspinaczkowa i hydromasaże. Specjalnie z myślą o maluchach wydzielona została także płytka strefa z mini-zjeżdżalnią oraz brodzik dla tych, którzy dopiero oswajają się z wodą.

Dziękujemy za wszystkie maile i wspólną zabawę!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj