Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nowe radiowozy dla policjantów z powiatu wodzisławskiego

Facebook Twitter

Na terenie Posterunku Policji w Gołkowicach doszło do oficjalnego przekazania nowego radiowozu dla gołkowickich policjantów. Z władzami Gminy Godów spotkał się Komendant Komisariatu Policji w Gorzycach podinsp. Tomasz Glenc, by podziękować im za dofinansowanie zakupu radiowozu. Nowe radiowozy trefiły również do Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim i Komisariatu Policji w Pszowie.

fot.wodzislaw.slaska.policja.gov.pl

W siedzibie Posterunku Policji w Golkowicach odbyło się spotkanie Komendanta Komisariatu Policji w Gorzycach z władzami gminy Godów. Podinsp. Tomasz Glenc wraz z kierownikiem Posterunku Policji w Gołkowicach podziękowali za dofinansowanie zakupu nowej Toyoty Corolla z napędem hybrydowym Panu Wójtowi Mariuszowi Adamczyk, wyrażając słowa uznania za okazaną pomoc. W oficjalnym przekazaniu nowego pojazdu oraz powierzeniu na stan Posterunku zakupionego przez gminę Alcotestu „Drager” udział wzięli zastępca wójta Tomasz Kasperuk, oraz przewodniczący Rady Gminy Godów Antoni Tomas.

fot.wodzislaw.slaska.policja.gov.pl

Jak podkreślił Komendant:

okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

fot.wodzislaw.slaska.policja.gov.pl

Nowa toyota będzie teraz służyć gołkowickim stróżom prawa w codziennej służbie. Gorzyccy policjanci mogli również liczyć na wsparcie samorządu z Gorzyc i Lubomii, które współfinansowały zakup nowego nieoznakowanego pojazdu Kia Ceed, który posłuży gorzyckim kryminalnym.

fot.wodzislaw.slaska.policja.gov.pl

Hybrydowa toyota trafiła również do Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. W Wodzisławiu nowy radiowóz trafi do Wydziału Prewencji, gdzie korzystać będzie z niego Rewir Dzielnicowych. Zakup ten był możliwy dzięki wsparciu finansowym Gminy Mszana. Policjanci z Pszowa również, dzięki wsparciu Urzędu Miasta Pszów, będą mogli cieszyć się nowym funkcjonalnym hybrydowym pojazdem, który znacznie poprawi warunki służby i bezpieczeństwo społeczności lokalnej.

fot.wodzislaw.slaska.policja.gov.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2022