Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Noworoczne spotkanie w raciborskiej bibliotece

Facebook Twitter

Spotkanie Noworoczne w raciborskiej bibliotece. Rozmawiać będą ze sobą: Zbigniew Czendlik i Michał Listkiewicz. Pierwszy to najpopularniejszy proboszcz w Czechach, drugi były szef PZPN-u.

fot. FB Biblioteka Racibórz

Co ich łączy? Zamiłowanie do piłki nożnej i naszych południowych sąsiadów. O wspólnych zainteresowaniach, wieloletniej przyjaźni i ciekawych anegdotach goście opowiedzą podczas spotkania w Raciborzu a zaplanowano je 17 stycznia o godzinie 18:00. Obowiązują wejściówki, które można odebrać w bibliotece za okazaniem paszportu covidowego.

Ksiądz Zbigniew Czendlik – Polski ksiądz, którego pokochali Czesi! Przyjaźni się z wieloma ludźmi z show-biznesu i szybko zdobył w Czechach wielką popularność. Prowadzi w telewizji oraz w radio swój talk show. Lubi sport, najbardziej piłkę nożną, gra w golfa, czasami gra w tenisa lub jeździ na nartach.

Michał Listkiewicz – Przez wiele lat najważniejszy człowiek polskiej piłki nożnej, z powodu futbolu także wróg publiczny numer 1. Piłkarski sędzia, prezes PZPN, działacz UEFA i FIFA, również dziennikarz. Człowiek mocno doświadczony życiem, mistrz anegdot, bywalec salonów, gdzie jego drogi przecinały się z Kazimierzem Górskim, Diego Maradoną, Seppem Blatterem, Ireną Kwiatkowską, a nawet… jedną czarną owcą.

Ilość miejsc ograniczona, na spotkanie obowiązują darmowe wejściówki, które można będzie odebrać od 10 stycznia w Bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. W związku z limitami osób uczestniczących w wydarzeniach kulturalnych, przy odbiorze wejściówek prosimy o przedstawienie certyfikatów szczepienia/statusu ozdrowieńca.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lipca 2022