Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nowy James Bond pojawi się w kinach. Zobacz zwiastun [WIDEO]

Facebook Twitter

No i stało się. W sieci już jest dostępny pierwszy oficjalny zwiastun filmu z kultowym Jamesem Bondem. "Nie czas umierać" ("No time To Die") to nazwa najnowszej części z agentem 007.

Fot. YouTube \ Universal Pictures UK

W poniedziałek 02 grudnia mieliśmy okazję zobaczyć 14- sekundową zapowiedź zwiastuna. Teraz możemy sami ocenić, co nas czeka, gdy wybierzemy się do kina.

Więcej o fabule

James Bond wypoczywa na Jamajce, jego spokój zakłóca jego stary przyjaciel z CIA Felix Leiter (Wright), który prosi agenta do zadań specjalnych o pomoc. Ma on pomóc uratować porwanego naukowca, jednak zadanie okazuje się znacznie trudniejsze do wykonania, niż się tego spodziewano. Bond wpada na trop tajemniczego złoczyńcy, który we władaniu ma nową, niebezpieczną technologię.

Obsada aktorska

Jak zawsze czeka nas plejada światowych gwiazd. W filmie zobaczymy:

Daniela Craiga, Christopha Waltza, Ralpha Fiennesa, Naomie Harris, Léę Seydoux, Bena Whishawa, Jeffrey’a Wrighta i Rory’ego Kinneara. W nowych rolach zobaczymy takich aktorów jak: Dali Bensallah, Billy Magnussen, Rami Malek, Lashana Lynch, Ana de Armas i David Dencik. Rami Malek wystąpi jako czarny charakter.

Czy to czas, aby umierać?

Film już w czasie produkcji stworzył wokół siebie zainteresowanie. To głównie przez to, że ma to być podobno ostatnia część Jamesa Bonda z Danielem Craigiem.

Film kręcony był w Norwegii, we Włoszech oraz w studiu Pinewood w Londynie. Film wyreżyserował Cary Fukunagi, za zdjęcia odpowiadał Linus Sandgren.

Zobacz oficjalny zwiastun:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022