Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nowy Opel Astra. Tu innowacja łączy się z perfekcją [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Na rynku dostępna jest nowa generacja Opla Astry. Przejrzysta stylistyka połączona z perfekcyjną niemiecką technologią sprawiły, że użytkownikowi został zaproponowany samochód wyprzedzający w swoim segmencie pozostałe marki. Nowy Opel Astra to samochód, który wyróżni swojego właściciela na lata.

Nowy Opel Astra

Korzystając z nowego Opla Astry, przede wszystkim cieszysz się jazdą, a stylowe wzornictwo i nowoczesna geometryczna linia sprawiają, że to samochód, który odzwierciedla charakter kierowcy. Jaki jeszcze jest nowy Opel Astra i w jakich wariantach jest dostępny? Aby się tego dowiedzieć, odwiedziliśmy salon Opel Fijałkowski w Rybniku.

Oryginalność podąża w stronę przyszłości

Tworząc nowego Opla Astra projektanci i inżynierowie nie pozostawili nikomu pola do spekulacji, to samochód wyraźnie sportowy, o dynamicznej bryle, muskularnej, płynnej powierzchni i cechach, jakie sprawiają, że ten model wyróżnia się z każdego tłumu. Na śmiałą stylistykę składają się m. in. jednorodny przedni panel nadwozia Opel Vizor czy czarny dach i obudowy lusterek zewnętrznych kontrastujące z resztą nadwozia

Wnętrze, które oczyszcza

Nowy Opel Astra

Wnętrze nowego Opla Astry jest przede wszystkim przestronne, a to wszystko dzięki minimalizmowi. Uproszczona cyfrowa deska rozdzielcza Pure Panel z 10″ ekranem dotykowym i 10″ wyświetlaczem wskaźników przekazuje tylko najistotniejsze informacje i przede wszystkim nie rozprasza. Podróżując tym samochodem, czujemy detoks myśli, widzimy funkcjonalność i porządek. To harmonia w pełnym sensie tego słowa.

Nowy Opel Astra: Inwestycja w zaawansowane technologie

Nowy Opel Astra

Nowa Astra jest wręcz naszpikowana nowymi technologiami mającymi poprawić komfort jazdy i bezpieczeństwo. Wśród wielu zastosowań warto wymienić:

  • Układ dostosowywania prędkości jazdy, który z wyprzedzeniem podaje kolejny znak ograniczenia prędkości i sugeruje zmianę jej do nowej wartości.
  • Zaawansowany wyświetlacz projekcyjny kierowcy Intelli-HUD wykorzystujący technologię rzeczywistości rozszerzonej. Prezentuje na przedniej szybie ważne podczas jazdy dane w tym ostrzeżenia systemów bezpieczeństwa czy powiadomienia o nadchodzącym połączeniu telefonicznym.
  • System 4 kamer Intelli-Vision generuje obraz HD wokół pojazdu, dzięki czemu parkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Siedzisz wygodnie. Fotel ma znaczenie

Ergonomiczne przednie fotele AGR w nowej Astrze dostosowują się do sylwetki kierowcy i pasażera, oferując wyjątkowy poziom komfortu, szczególnie podczas długich podróży. Zakres regulacji obejmuje podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i zagłówków, a nasze uda wspierane są za pomocą wysuwanej poduszki. Dostępna jest także funkcja pamięci ustawień fotela kierowcy.

Nowy Opel Astra PHEV to czysta energia z myślą o ekologii

Najnowsza technologia napędu hybrydowego plug-in to płynna praca i wysoka efektywność energetyczna. Opel Astra Plug-in Hybrid wyposażony jest w napęd hybrydowy najnowszej generacji, który łączy doładowany silnik spalinowy oraz silnik elektryczny, zapewniając doskonałe osiągi przy jednocześnie niskim spalaniu. Dostępne są dwa warianty mocy 180 KM i 225 KM w sportowym wariancie GSe.

Podróżowanie Nowym Oplem Astrą Plug-in Hybrid może być całkowicie bezemisyjne dzięki możliwości jazdy w trybie 100% elektrycznym. Silnik elektryczny pozwala na jazdę z prędkością nawet 135 km/h, wykorzystującenergię zgromadzoną w akumulatorach.

Posiadając domową stację ładowania 7,4 kW, możesz naładować akumulatory do 100% w niecałe 2 godziny. Możesz także korzystać z ponad 2 500 publicznych stacji ładowania w Polsce, które zapewniają szybkie uzupełnienie energii. Ich liczba stale rośnie.

Ponadto sportowy wariant Opla Astry GSe to:

  • Hybryda plug-in 225 KM/360 Nm, do 64 km w trybie 100% elektrycznym.
  • Sportowe zawieszenie z technologią zmiennej siły tłumienia amortyzatorów.
  • Sportowe fotele przednie AGR ze zintegrowanymi zagłówkami i 8-kierunkową regulacją.
  • 18″ obręcze kół ze stopów lekkich Commodore i sportowe zderzaki GSe.

Zobacz więcej zdjęć nowego Opla Astry Plug-in Hybrid:

Zapraszamy do salonów Opel Fijałkowski w Rybniku i Jastrzębiu-Zdroju na jazdę próbną oraz bliższe zapoznanie się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki finansowania zakupu w kredycie lub leasingu

– dodaje Łukasz Goławski kierownik ds. sprzedaży w salonie Opel Fijałkowski.

Adres:

  • Ul. Żorska 75, 44-203 Rybnik

Mapa dojazdu do salonu Opla w Rybniku:

Adres:

  • Ul. Armii Krajowej 70, 44-335 Jastrzębie Zdrój

Mapa dojazdu do salonu w Jastrzębiu-Zdroju:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj