Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nowy radiowóz w Gorzycach. Gminy wspomogły zakup samochodu

Facebook Twitter

Policjanci w powiecie wodzisławskim mają już do dyspozycji nowy radiowóz. Zakup pojazdu był współfinansowany przez gminy Lubomia i Gorzyce. Przed budynkiem Komisariatu Policji w Rogowie odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do nowego radiowozu.

Fot. wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Zakup nowego pojazdu służbowego był możliwy dzięki współfinansowaniu go przez lokalne samorządy. Gminy Lubomia i Gorzyce przekazały na ten cel łącznie 60 000 złotych. Nowy radiowóz oznakowany marki Kia Sportage posłuży funkcjonariuszom prewencji gorzyckiego komisariatu.

Kluczyki odebrał Komendant Komisariatu Policji w Gorzycach podinspektor Tomasz Glenc. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim, nadkomisarz Marek Ryszka podziękował obecnym na miejscu wójtowi i zastępcy wójta Gminy Lubomia, a także władzom gminy Gorzyce za zrozumienie potrzeb i wsparcie w zakupie nowego środka transportu. Natomiast komendantowi Komisariatu Policji w Gorzycach pogratulował dobrej współpracy z lokalnymi samorządami, na które policja zawsze może liczyć.

Więcej zdjęć:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2022