Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nowy radiowóz w Krzyżanowicach

Facebook Twitter

Wczoraj (20.12.) odbyło się uroczyste przekazanie nowoczesnego pojazdu, toyoty z napędem hybrydowym. Nowy samochód został zakupiony z funduszu policji oraz środków lokalnych samorządów.

Fot. raciborz.policja.gov.pl

Współfinansowanie takich zakupów przez samorządy to wyraz poczucia odpowiedzialności za zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa i tego, że bezpieczeństwo to wspólna sprawa oraz wspólna troska samorządu, kierownictwa policji i stróżów prawa, którzy codziennie wychodzą do służby.

W uroczystości wziął udział komendant powiatowy policji w Raciborzu inspektor Łukasz Krebs wraz z kierownictwem Komisariatu Policji w Krzyżanowicach komisarzem Piotrem Wądołowskim i aspirat sztabową Agnieszką Bencal.

Fot. raciborz.policja.gov.pl

Samorządy, które partycypowały w zakupie pojazdów, reprezentowali; starosta raciborski Grzegorz Swoboda, wójt gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki, burmistrz Krzanowic Andrzej Strzedulla. Samorządowcy wraz z inspektorem Łukaszem Krebsem symbolicznie przekazali kluczyki do radiowozu oraz pogratulowali krzyżanowickim stróżom prawa nowego radiowozu.

Czytaj także:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2022