Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Nowy sezon siatkarskiej PlusLigi tuż tuż. Czas na prezentację Jastrzębskiego Węgla

Już dzisiaj (23.09.) zespół wicemistrzów Polski zaprezentuje się swoim kibicom, a później rozegra mecz pokazowy otwarcia sezonu.

fot. Paweł Wengerski

Szacowany czas czytania: 00:32

Ponieważ w tym roku 10-lecia istnienia obchodzi Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla na boisku Hali Widowiskowo-Sportowej dojdzie do pojedynku pomiędzy pierwszym zespołem Jastrzębskiego Węgla, a drużyną złożoną z adeptów Akademii. Organizatorzy zapewniają, że spotkanie odbędzie się w ciekawej formule. Początek prezentacji o godzinie 17:00.

Pierwszy mecz nowego sezonu jastrzębianie rozegrają w piątek 30 października, ich przeciwnikiem będzie GKS Katowice.

Czytaj także:

REKLAMA