Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nowy supermarket Bingo otwarto w Wodzisławiu Śląskim [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Nowe miejsce do codziennych zakupów na mapie Wodzisławia Śląskiego. Oficjalnie działa i jest dostępny dla swoich klientów supermarket Bingo przy ulicy Armii Krajowej 11. Znajdziesz tam szeroką gamę produktów z Polski i zagranicy, a także towary produkowane przez regionalnych producentów i dostawców.

Supermarket Bingo w Wodzisławiu Śląskim

Byliśmy na oficjalnym otwarciu, supermarket Bingo przy ulicy Armii Krajowej ruszył pełną parą. Prezes sieci Łukasz Janeta nie ukrywał zadowolenia z tego ważnego momentu w historii firmy.

Łukasz Janeta: To dla nas wielki dzień. Przygotowywaliśmy się długo do tego momentu, a teraz Państwo, nasi klienci możecie zobaczyć efekt.

Przeglądając regały sklepowe na pierwszy rzut oka widać, że sklepy supermarketów Bingo wyróżniają się na rynku. Kiedy chcemy kupić konkretny produkt, jest on dostępny od różnych producentów. Supermarket przy ulicy Armii Krajowej zaopatrzony jest w około 15 tysięcy produktów. Sieć kładzie nacisk na współpracę z lokalnymi rolnikami, mleczarniami, piekarniami czy masarniami. Kolejną zaletą wyróżniającą jest nastawienie na sprzedaż świeżych produktów. W nowo otwartym sklepie w Wodzisławiu Śląskim znajduje się długa 20-metrowa lada, gdzie kupimy mięso, wędliny, ryby czy sery.

Łukasz Janeta: Możemy kupić tyle wędlin czy serów, ile chcemy. Nasi klienci nie muszą kupować całych opakowań, mogą wziąć na próbę po kilka plastrów każdego rodzaju produktu, na jaki mają aktualnie ochotę

– dodaje Łukasz Janeta. Do dyspozycji klientów jest także szeroki asortyment wyrobów garmażeryjnych przygotowywanych przez regionalną firmę Gastro z Zebrzydowic.

Łukasz Janeta: Są to produkty takie, jakie produkuje się w domu. Krokiety, gołąbki, pierogi czy różnego rodzaju kotlety są takie, jakie byśmy sobie sami zrobili.

Sklep jest uporządkowany i czysty. Towary są logicznie poukładane, dzięki temu z łatwością możemy się poruszać bez konieczności cofania pomiędzy regałami. Cały budynek ma wielkość 3000 m2, jest podzielony na dwie części, sala sprzedaży ma aż 1000 m2.

Supermarket Bingo to ludzie. „Najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów”

Supermarket Bingo w Wodzisławiu Śląskim

Rozmawialiśmy także z Kazimierą Węglarz, współwłaścicielką firmy Wegar, do której należy sieć sklepów Bingo.

Kazimiera Węglarz: Cieszę się, że mimo posiadanego peselu czuję się na tyle młodo, że mogę otwierać kolejne sklepy sieci Bingo. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, to dzięki naszym pracownikom możemy każdego dnia obsługiwać tysiące klientów. Nasi pracownicy to są konkretni ludzie, których osobiście znamy. To Asia, Krzysztof i Monika, a nie jakieś numery w komputerze. Co dla mnie równie istotne, jesteśmy w pełni polską firmą, podatki płacimy tu w Polsce i w Wodzisławiu Śląskim, naszym rodzinnym mieście. Wspieramy polski, lokalny biznes i jesteśmy z tego dumni.

Supermarket Bingo w Wodzisławiu Śląskim

Jako nazwa sieć supermarketów Bingo powstała w 2022 roku. Wcześniej sklepy funkcjonowały pod logiem Spar. Dziś to polska firma z polskim kapitałem. W Wodzisławiu Śląskim funkcjonują trzy sklepy: na Osiedlu XXX-lecia, przy ulicy Młodzieżowej w Kokoszycach i nowo otwarty przy ulicy Armii Krajowej 11 obok budynku Bricomarche. W 2022 roku otwarto sklep w Pawłowicach. Z usług sieci możemy także skorzystać w Ustroniu, Rybniku i Pszowie. Dziś sieć supermarketów Bingo zatrudnia około 240 pracowników. Dziennie około 10 tysięcy klientów dokonuje tam zakupów.

Więcej zdjęć:

Supermarket Bingo przy ul. Armii Krajowej 11 jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 21.00.

Więcej na stronie https://sklepybingo.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

Mapa dojazdu:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj