Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Nudził się na kwarantannie, więc zaprosił kolegę

Facebook Twitter

Nudził się na kwarantannie, więc zaprosił do siebie kolegę, czas umilali sobie spożywaniem alkoholu. Teraz za złamanie przepisów surowe konsekwencje, poniesie 51-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna, zamiast sam przebywać w domu, zaprosił do mieszkania kolegę, aby razem z nim spożywać alkohol.

Policjanci zostali poinformowani o nieprzestrzeganiu kwarantanny przez mieszkańców osiedla Przyjaźń. 51-latek objęty kwarantanną domową zaprosił kolegę do swojego mieszkania, aby razem z nim spożywać alkohol. Gdy mundurowi dotarli na miejsce zastali przed blokiem nietrzeźwego 49-letniego jastrzębianina.

Mężczyzna przyznał, że faktycznie przebywał w mieszkaniu kolegi, który objęty jest kwarantanną domową. Został zatrzymany, przebadany w WSS nr 3 w Rybniku na możliwość zarażenia, a następnie osadzony celem wytrzeźwienia. W trakcie wyjaśniania sprawy 51-latek wielokrotnie podkreślał, że nadal będzie zapraszał kolegów do swojego mieszkania.

Za policją przypominamy, że osoby objęte kwarantanną bezwzględnie muszą pozostać w domu, a w przypadku łamania tego obowiązku powinny się liczyć z surowymi konsekwencjami.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2020