Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

O krok od tragedii w Cieszynie. Samochód potrąciłby pieszych [WIDEO]

Facebook Twitter

Coraz więcej zgłoszeń z kamerek samochodowych otrzymuje polska policja. Nagrania z różnych wypadków i kolizji pokazują, jak rzeczywiście wyglądała sytuacja na drodze. Policja otrzymuje takie nagrania od kierowców, którzy przejeżdżając i rejestrując naganne zachowania innych użytkowników drogi. Tak było w przypadku z Cieszyna

Do cieszyńskiej komendy policji dotarło nagranie, które jeden z kierowców zarejestrował początkiem roku. 2 stycznia Na ulicy Zamkowej kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej przez „pasy” rodzinie z dziećmi. Tylko dzięki szybkiej reakcji matki, która złapała swoje dziecko i prawie uciekła z przejścia, nikomu nic się nie stało. W toku podjętych czynności wyjaśniających policjanci ustalili tożsamość sprawcy wykroczeń. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Cieszyna. Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych, nałożono na niego również 10 punktów karnych.

Jednak to nie koniec „przygód” 20-latka z cieszyńską policją. Kilka godzin po wyjściu z policyjnej jednostki, gdzie został nałożony na niego mandat karny, mężczyzna został wylegitymowany przez innych mundurowych, którzy ujawnili przy nim susz rośliny. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Teraz za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lipca 2024