Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ochaby: Zablokowana 'wiślanka'. Są utrudnienia [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Zablokowana jest droga krajowa nr 81 w Ochabach. Dzisiaj (04.11.) na 'wiślance' około 10.30 doszło do zderzenia ciągnika siodłowego z traktorem.

fot. vifi.pl

AKTUALIZACJA godzina 13:22

Nie ma już problemów z przejazdem 'wiślanką' w Ochabach Małych. Przypomnijmy o 10.25 służby zostały zaalarmowane o poważnym wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu DK81 i ulicy Strażackiej. Zderzyły się tam ciągnik siodłowy oraz traktor. Pojazdy zniszczyły sygnalizacje świetlną i zablokowały oba pasy ruchu w kierunku na Skoczów i Pawłowice. Ranna została jedna osoba, kierująca ciągnikiem rolniczym.  Śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala.

– relacjonował sierż. szt. Wojciech Ficek z cieszyńskiej komendy policji.

AKTUALIZACJA godzina 12:30

Ciągle zablokowana jest 'wiślanka' w Ochabach. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, do szpitala przetransportowano rannego kierowcę traktora.
Droga nadal zablokowana jest w obu kierunkach. Policja wyznacza objazd przez Drogomyśl w kierunku na Cieszyn. Także w Skoczowie na głównym skrzyżowaniu nie pojedziemy w kierunku Pawłowic i Żor. Samo miasto jest sparaliżowane przez wiele samochodów. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

AKTUALIZACJA godzina 11:16

Jak informuje cieszyńska policja, kierujący ciągnikiem rolniczym został ranny, na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pisaliśmy wcześniej

Chodzi o skrzyżowanie DK81 z ulicą Strażacką i Dębowiecką. Zniszczone samochody stoją na drodze. Zniszczona została także sygnalizacja świetlna. Do tematu będziemy wracać.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj