Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Od 17 lipca polscy kibice będą mogli wrócić do hal

Facebook Twitter

Kibice wracają do hal. Już za dwa tygodnie, od piątku 17 lipca, będą mogli brać udział w zawodach sportowych organizowanych w zamkniętych obiektach. Zająć będzie można nawet połową miejsc.

Rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między uczestnikami, czyli w tzw. szachownicę. We wszystkich sytuacjach obowiązuje konieczność zachowania dystansu społecznego oraz zakrywania ust i nosa.

Nie będzie dotyczyć to jedynie osób, które przyszły z dzieckiem poniżej 13. roku życia; osoby, która towarzyszy osobie z niepełnosprawnością, ale też osób, które razem mieszkają. Nowe rozporządzenie dopuszcza także organizowanie wydarzeń artystycznych w salach koncertowych, klubach muzycznych, halach widowiskowo-sportowych oraz na otwartym powietrzu – w amfiteatrach i muszlach koncertowych.

Od 17 lipca w wydarzeniach artystycznych i rozrywkowych organizowanych w otwartej przestrzeni – będzie mogło uczestniczyć więcej niż 150 osób pod warunkiem zachowania zasad dystansu społecznego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj