Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Od jutra Pszów zaprasza na lodowisko! Po roku przerwy będzie można pojeździć

Facebook Twitter

Po roku przerwy od czwartku (11.11.) będzie można jeździć na łyżwach na pszowskim lodowisku. Ślizgawka otwiera taflę i zachęca do zabawy i ruchu. Rok temu obiekt unieruchomiła pandemia, natomiast dwa lata temu były problemy z agregatem, który chłodzi lodowisko.

W tym roku w Pszowie mają nadzieję, że już bez przeszkód będzie można na obiekcie wywijać piruety. Lodowisko od kilku tygodni już szykuje się na przyjęcie amatorów ślizgania.

Tafla jest już zamrożona

– mówi Krzysztof Jaroch, zastępca kierownika ZGK w Pszowie:

Krzysztof Jaroch: Chcemy przygotować i oddać obiekt do użytkowania naszych klientów w długi świąteczny weekend od 11 do 14 listopada, w tym czasie ślizgawki będą się odbywały tak jak w weekendy. (…) Od 15 listopada już organizujemy wstępy dla szkół, przedszkoli, dla grup zorganizowanych.

W tym roku ceny biletów nieco poszły w górę, ale jak dodaje Jaroch, wprowadzono nowe zniżki. Ze 100 zł na 20 zł obniżono depozyt wypożyczenia łyżew, sprzęt na godzinę można wypożyczyć za 5 zł:

Krzysztof Jaroch: Wzrost cen biletów wstępu to tylko symboliczna złotówka w stosunku do cen sprzed kilku lat. Ważne jest to, że wprowadzamy nowe udogodnienia dla naszych klientów, wprowadzamy bilet rodzinny, którego wcześniej nie było, wprowadzamy szerszy zakres ulg, których również wcześniej nie było. (…)

W tygodniu do godz. 15.30 tafla będzie przeznaczona dla uczniów i szkół, po tej godzinie wstęp będzie już ogólnodostępny. W weekendy lodowisko czynne będzie od 8.00 – 22.30.

Zobacz zdjęcia:

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021