Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Od początku do końca Skoczowianki”. Plenerowa wystawa fotografii

Facebook Twitter

Kadry będące zwieńczeniem artystycznego projektu fotograficznego „Od początku do końca Skoczowianki” prezentowane będą w witrynach sklepowych w różnych miejscach centrum Skoczowa od 6 marca do 11 kwietnia 2021 roku.

fot.mat.prasowe

Będzie to niezwykle efektowna, artystyczna wystawa zaaranżowana w przestrzeni miejskiej ukazująca piękno mieszkanek Gminy Skoczów. Zachęcamy, by zwiedzanie rozpocząć na skoczowskim Rynku i dalej podążać zgodnie z kierunkiem wskazanym na przygotowanej przez nas mapie. Mamy nadzieję, że spacer śladem hipnotyzującego kobiecego spojrzenia, czarującego uśmiechu, zachwycającej kobiecej urody oraz wdzięku sprawi ogromne wrażenie u odbiorców wystawy.

-piszą organizatorzy:

Taki efekt, nie byłby możliwy gdyby nie udział w projekcie pochodzącej z Gminy Skoczów, wizażystki, projektantki i stylistki – Beaty Bojdy. Artystka zadbała, by każda z Pań prezentowała się w stylizacjach i makijażu „jak z bajki”. Indywidualne piękno uczestniczek projektu udało się uchwycić dzięki skoczowskim fotografkom – Gabrieli Jaworowskiej, Annie Kopeć, Kindze Herok oraz Natalii Pilch. Zdjęcia zyskały folkowy klimat i czar minionej epoki, dzięki miejscu, w którym odbyła się sesja – Tradycyjnej Zagrodzie Rolnej – Skansenie w Ochabach. Teraz możemy podziwiać kadry, które niczym nie odbiegają od tych, prezentowanych w największych, zagranicznych magazynach modowych.
Wiosenny spacer po Skoczowie, może okazać się doświadczeniem niezwykle artystycznym i miłym dla oka!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj