Od wygranej rozpoczęli 12. sezon w ekstralidze hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie

Wczoraj (11.09.) jastrzębianie na Jastorze pokonali 3:0 Polonię Bytom. Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy już po pierwszej tercji prowadzili dwoma bramkami. Gole strzelali Artiom Dubinin i Jakub Grof. W drugiej odsłonie meczu bramkarza gości pokonał jeszcze Peter Fabuš.

W przerwie meczu odbyła się bardzo miła uroczystość. Z okazji 65. rocznicy hokeja na lodzie w Jastrzębiu- Zdroju uhonorowano twórców hokeja w mieście. Na lodzie pojawiła się spora grupa osób, dzięki którym ta dyscyplina sportu zawitała do Jastrzębia w 1953 roku.

Dodajmy jeszcze, że dzisiaj (12.09.) drugi mecz tego sezon JKH GKS-u. Tym razem jastrzębianie będą podejmować Kadrę PZHL U23.