Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Odbierz książkę z biblioteki w paczkomacie. Ksiązkomaty w każdej dzielnicy Raciborza

Facebook Twitter

To jest oferta dla zabieganych. Biblioteka w Raciborzu proponuje specjalną usługę: „Książka w paczkomacie”. Usługa jest bezpłatna, a skorzystać z niej mogą wszyscy zarejestrowani czytelnicy biblioteki. Jednorazowo, do jednej paczki, można zamówić 5 egzemplarzy.

fot. Sarah_Loetscher/ pixabay.com

Zajęty cały dzień? Godziny pracy pokrywają się z godzinami otwarcia biblioteki? A może w trosce o własne bezpieczeństwo musisz unikać odwiedzin w bibliotece? To wcale nie oznacza, że musisz zrezygnować z usług raciborskiej biblioteki. Paczkomaty są dostępne 24 godziny na dobę i znajdują się na terenie całego Raciborza.

Jak to działa?

  • Zamów książki przez katalog biblioteczny i skontaktuj się z biblioteką (mail lub telefon) w sprawie wysyłki do paczkomatu. Do nadania paczki będziemy potrzebować twojego maila i numer telefonu oraz numer wybranego paczkomatu.
  • Paczka zostanie dostarczona do wybranego przez czytelnika paczkomatu firmy InPost sp. z o.o., na terenie Raciborza i powiatu raciborskiego.
  • Termin dostarczenia zbiorów do paczkomatu wynosi zazwyczaj do 3 dni roboczych od przygotowania zamówienia. O terminie odbioru paczki z paczkomatu powiadamia InPost e-mailem/sms-em.
  • Zwroty zbiorów wypożyczonych i dostarczonych do paczkomatów przyjmowane są wyłącznie w placówkach bibliotecznych (nie ma możliwości zwrotu zbiorów przez paczkomat).

mat. prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2022