Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Odliczanie do Sound of Gravity. To będzie niesamowita impreza

Facebook Twitter

Sound of Gravity - to prawdziwy raj dla dzieci, młodzieży, ale także dla fanów motoryzacji i sportów ekstremalnych!

Sound of Gravity
fot.facebook.com/SOUNDofGRAVITY

Sound of Gravity – już w sobotę

Odliczanie do Sound of Gravity….Już w sobotę (8.06) w PreZero Arenie w Gliwicach połączenie freestyle motocrossu, driftingu i pokazów rowerowych, wszystko przy wyjątkowej muzyce i z efektami pirotechnicznymi. Jak czytamy w zaproszeniu: spotkaj się z czołowymi zawodnikami z całej Europy, przejedź się samochodem driftowym, i zobacz najbardziej spektakularne ewolucje. Impreza już od 18, a przed areną ekstremalne miasteczko ze strefą wystawienniczą, animacjami, pokazami treningowymi!

W tym roku do specjalistów od skakania na motocyklach i rowerach dołączą topowi kierowcy, którzy pokażą Wam na czym polega prawdziwe latanie bokiem. I jak zapowiadają organizatorzy – to nie będzie paczka chłopaków, którzy katują starym autem na parkingu pod supermarketem, ale grupa czołowych kierowców ujeżdżających bryki z najwyższej półki!

W trakcie ekstremalnych pokazów zobaczysz między innymi:

  • loty na freestyle’owych motocyklach w zmiksowanym składzie zawodników z całej Europy
  • ewolucje na rowerach MTB, BMX i hulajnogach wykonywane przez topowych polskich riderów
  • drifting samochodami o silnikach posiadających ponad 500 koni mechanicznych
  • pokazy pirotechniczne przy akompaniamencie kozackiej muzyki!

„Nowa Generacja” to zupełnie nowy program „Sound of Gravity”, w którym sporty ekstremalne zaprezentowane zostaną w jeszcze bardziej spektakularnej oprawie wizualno-dźwiękowej! Na najmłodszych czekają liczne atrakcje i niezwykłe doznania, które razem z rodzicami będą mogli przeżyć na trybunach oraz w wielu dodatkowych punktach programu!
Przed wydarzeniem będziecie mieć okazję z bliska przyjrzeć się motocyklom, rowerom oraz samochodom, które pojawią się w pokazach! Uczestnicy imprezy będą mieli jedyną w swoim rodzaju szansę na to, by wsiąść do samochodów driftowych, usiąść na motocyklach crossowych, zdobyć autografy zawodników! 8 czerwca przed PreZero Areną stanie także ekstremalne miasteczko ze strefą wystawienniczą, animacjami, pokazami treningowymi! To prawdziwy raj dla dzieci, młodzieży, ale także dla fanów motoryzacji i sportów ekstremalnych!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj