Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Odlotowe historie. Konkurs

Facebook Twitter

Gdzie udało wam się wyskoczyć? Czym tegoroczne wakacje zaskoczyły Was i Waszych bliskich? W Radiu 90 na półmetku wakacji 2019 zbieramy opowieści i proponujemy wakacyjne skoki we Fly Parku w Radlinie. Wyskoczysz z nami?

Napisz co przyniósł Ci lipiec, jak spędziłeś czas: Ty czy Twoi bliscy, zbieramy rodzinne historie. Im zabawniejsza historia, tym lepsza. Zaskocz nas i rozbaw słuchaczy Radia 90, którzy jeszcze czekają na swój urlop.

Od poniedziałku (29.07.) do piątku (2.08.) zbieramy Wasze opowieści, wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, a potem czekajcie na telefon z Radia 90 z informacją o wygranej.

A do zdobycia rodzinne zaproszenia do Fly Parku* w Radlinie: 5 pakietów darmowych godzinnych wejść dla 4 osób. Będą one ważne 2 miesiące, licząc od 3 sierpnia.

Dobrej zabawy! Wyskocz z nudy w te wakacje!

Wypełnij formularz:

Konkurs zakończony

*) Fly Park Radlin jest to park trampolin działający już dwa lata. Stawiamy na aktywność fizyczną łączoną z zabawą. Dzieci od 4 roku życia mogą korzystać z naszego parku trampolin. Oprócz wyskokowej zabawy na trampolinach, zapewniamy również miejsce gdzie Twój maluszek będzie się świetnie bawił – czyli Wodną Krainę.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2020