Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Odra Wodzisław zaczyna nowy sezon. Pierwszy gwizdek w sobotę

Facebook Twitter

Już w ten weekend nowy sezon inaugurują piłkarze trzeciej ligi. W III grupie śląskiej rywalizować będzie Odra Wodzisław. Zespół przystąpi do rozgrywek pod wodzą nowego trenera i z kilkoma nowymi piłkarzami w składzie.

Odra Wodzisław pokonała 2:0 Decor Bełk w meczu kontrolnym/fot.odra.wodzislaw.pl

Przypomnijmy: drużynę objął doświadczony szkoleniowiec Jacek Trzeciak, który w przeszłości był trenerem między innymi ROW-u Rybnik, GKS-u Jastrzębiu, Olimpii Grudziądz czy Olimpii Elbląg. Do dyspozycji będzie miał zespół, w którym w porównaniu do poprzedniego sezonu doszło do kilku zmian. Odeszło aż 10. piłkarzy ale są nowi. Wśród zawodników, którzy teraz reprezentować będą klub z Wodzisławia są między innymi pomocnik Przemysław Szkatuła – ostatnio Ruch Chorzów, napastnik Jakub Kuczera wypożyczony z Garbarni Kraków, Michał Gałecki, który związany był w swojej karierze z 1. ligową Arka Gdynia czy Ukraińcy, obrońca Kyrylo Protsyshyn i pomocnik Jewhenij Czepurnenko.

W okresie przygotowawczym zespół rozegrał kilka spotkań kontrolnych, między innymi pokonał Ruch Radzionków 5:1, wygrał z Decorem Bełk 2:0 czy zremisował 2:2 z Pniówkiem Pawłowice. I to właśnie z tą ostatnią drużyną wodzisławianie zamierzą się w pierwszym meczu tego sezonu i powalczą o ligowe punkty. Początek sobotniego (06.08) spotkania na stadionie przy ulicy Bogumińskiej o godzinie 17.00.

Słuchajcie Radia 90 w piątek (5.08), będziemy mieli dla Was wejściówki na mecz Odry Wodzisław.

fot.facebook.com/OdraWodzislaw

Przypomnijmy, że klub z Wodzisławia obchodzi w tym roku 100-lecie swojego istnienia. Obchody jubileuszu zaplanowano na poniedziałek 15 sierpnia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj