Odra Wodzisław zremisowała z liderem

W minioną sobotę (15.09.) wodzisławianie zmierzyli się na własnym boisku ze Szczakowianką Jaworzno. Padł wynik 1:1. Goście objęli prowadzenie w pierwszej połowie po strzale Józefa Misztala. Odra wyrównała w ostatniej minucie grając już w przewadze, po golu Mateusza Krupy.

Bramka padła w kontrowersyjnych okolicznościach, choć zdaniem jej strzelca jak najbardziej prawidłowo:

„Dobrze zdobyliśmy jeden punkt” – mówił po meczu kapitan wodzisławian, Grzegorz Jakosz:

Dodajmy, że Odra zajmuje w tabeli grupy opolsko-śląskiej III ligi 9 miejsce. Prowadzi Przyszłość Rogów, która pokonała na wyjeździe LKS Czaniec 2:1, na trzeciej pozycji są piłkarze Pniówka Pawłowice, którzy wygrali 3:1 ze Skrą Częstochowa.

Odra Wodzisław – Szczakowianka Jaworzno 1-1 (0-1)
Bramki:  J.Misztal ’29 – M.Krupa ’90

Odra Wodzisław: 25.F.Snopek – 31.M.Krupa, 16.P.Sławik, 3.K.Szeja, 21.W.Franiel – 18.Ł.Reinhard(9.T.Młynek), 22.M.Balcer(8.M.Walczak), 23.B.Zyguła, 13.G.Jakosz, 10.P.Polak – 15.M.Staszewski(7.A.Gać)