Odra wygrywa, Pniówek nie. Trzecioligowcy ze zmiennym szczęściem

Odra Wodzisław odniosła cenne zwycięstwo, pokonując na własnym stadionie MKS Kluczbork 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w 84. minucie meczu Marcin Wodecki. Wodzisławianie grali już wtedy z przewagą jednego zawodnika, kilka minut wcześniej czerwoną kartką ukarany został obrońca gości Patryk Moś.

W odmiennych nastrojach byli natomiast po sobotnim (25.10.) meczu piłkarze Pniówka Pawłowice. Zespół przegrał wyjazdowe spotkanie z rezerwami Miedzi Legnica aż 1:5. Honorową bramkę dla Pniówka już w doliczonym czasie gry zdobył Dawid Morcinek. Odra ma 22 punkty i zajmuje 7 miejsce w tabeli grupy trzeciej III ligi, Pniówek z 15 punktami na koncie jest 13.