Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Odwołane spektakle. Przypominamy o zmianach w programie Rybnickich Dni Literatury

Facebook Twitter

Odwołano dwa spektakle: "Drach" oraz "Cholonek". Powodem jest sytuacja epidemiologiczna i ograniczenia dotyczące organizacji imprez kulturalnych w tzw. "żółtej strefie".

Przypomnijmy: w imprezach kulturalnych organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych może uczestniczyć 25% publiczności. Przedstawienie „Drach” nie ma szczęścia do pokazów w Rybniku, po raz kolejny odwołano spektakl, który powstał w 2018 roku, miał premierę właśnie na Rybnickich Dniach Literatury.

Oba odwołane przedstawienia „Drach” i „Cholonek” mają wrócić na rybnicką scenę w 2021 roku. Bilety podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminem zakupu.

I jeszcze jedno:

Tegoroczna Gala Górnośląskiej Nagrody Literackiej „Juliusz” odbędzie się bez udziału publiczności i będzie transmitowana na żywo w mediach społecznościowych.

-informuje Teatr Ziemi Rybnickiej. Wręczenie nagrody w sobotę (17.10.) o 18.00.

Nagroda Literacka „Juliusz” została przyznana po raz pierwszy w 2016 roku. Od 2019 roku nagroda przyznawana jest za najlepszą biografię napisaną i wydaną po polsku w roku poprzednim. W tegorocznej edycji konkursu, po zawężeniu kryteriów uczestnictwa, zgłoszono 41 książek.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj