Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

OFPA 2018: wyjątkowe koncerty już w przyszłym tygodniu

Facebook Twitter

Urszula Dudziak, Martyna Jakubowicz, Natalia Kukulska, Grażyna Łobaszewska czy Daria Zawiałow. To artystki, które na OFPIE zaśpiewają piosenki Leonarda Cohena. "Cohen i Kobiety" to jeden z koncertów gwiazd szykowanych specjalnie na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej w Rybniku.

Odbędzie się w niedzielę (18.02.), za tydzień w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Bilety już są do nabycia, także na sobotnie (17.02.) spotkanie w Fundacji PGE Energia Ciepła, czyli koncert piosenek największego buntownika w historii muzyki rozrywkowej i zarazem pierwszego laureata Nagrody Nobla z kręgu śpiewaków. To koncert pt. „Dylan Buntownik” w wykonaniu Lubelskiej Federacji Bardów.

A OFPA 2018 już w przyszłym tygodniu, w czwartek (15.02.) i w piątek (16.02.) przesłuchania konkursowe, w których zaśpiewa 135 młodych wokalistów.

 

Eliminacje Konkursu Krajowego, do którego zgłosiło się 135 uczestników, będą miały miejsce 15 i 16 lutego w Fundacji PGE Energia Ciepła i są otwarte dla publiczności. Wokaliści z całego kraju z udziałem akompaniatorów, zaprezentują utwory w języku polskim, a Jury wyłoni 10 najlepszych, którzy wystąpią podczas sobotniego koncertu w finałowym Konkursie Krajowym oraz po rozdaniu nagród w niedzielnym Koncercie Laureatów. W skład Jury wchodzą artyści i znawcy piosenki artystycznej: Stefan Brzozowski, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Joanna Lewandowska, Maria Meyer, Jacek Wójcicki.

 

Finał Konkursu Krajowego, 17 lutego o godzinie 17:00 w Fundacji PGE Energia Ciepła – sprzedaż internetowa w portalu eventim.pl oraz w sekretariacie Fundacji PGE Energia Ciepła (pn. – pt. od 8:00 do 16:00), bilety w cenie 50 zł.

Koncert Galowy, 18 lutego o godzinie 17:00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej – sprzedaż w kasie Teatru Ziemi Rybnickiej (pn. – pt. od 12:00 do 20:00), bilety w cenie 70 zł.

10% ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na konto podopiecznego Fundacji PGE Energia Ciepła – Maksymiliana Ciemięga.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj