Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

OFPA coraz bliżej. Przesłuchania ruszają już w czwartek

Facebook Twitter

Anita Lipnicka i Anna Maria Jopek wystąpią na 23. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku. Eliminacje Konkursu Krajowego rozpoczną się w czwartek, 21 lutego w Fundacji PGE Energia Ciepła i potrwają do piątku (22.02.).

Przesłuchanych zostanie 120 uczestników, spośród których jury wybierze 10 najlepszych, którzy zaprezentują się podczas sobotniego (23.02.) Finału Konkursu Krajowego, a 5 wyróżnionych wystąpi w niedzielnym (24.02.) Koncercie Laureatów.

Zapraszam bardzo gorąco w imieniu organizatorów 23 lutego na finał konkursu krajowego, jako gwiazda wieczoru wystąpi Anita Lipnicka, to wszystko w Klubie Energetyka. Zaś w teatrze 24 lutego koncert galowy i po koncercie laureatów zaprezentuje się na scenie Anna Maria Jopek ze swoim zespołem. Wiele atrakcji muzycznych, zarówno konkursowych, cieszy się on bardzo dużym powodzeniem w całym kraju, ale i znakomite artystki. Tak się składa w tym roku dwie kobiety jako gwiazdy festiwalu. Zapraszam bardzo gorąco. 

– zaprasza Michał Wojaczek, dyrektor Teatru Ziemi Rybnickiej.

OFPA to festiwal piosenki literackiej, autorskiej, kabaretowej, poetyckiej czy aktorskiej. Piosenki z misją estetyczną, czasami nawet społeczną. W skład jury wchodzą artyści i znawcy piosenki artystycznej, w tym roku to: Ewa Kornecka, Jacek Glenc, Konrad Imiela, Grzegorz Tomczak i Jarosław Wasik.

Więcej o programie TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj