Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ograniczenia w raciborskiej komunikacji od jutra (02.11.)

Facebook Twitter

Inny rozkładzie jazdy autobusów w Raciborzu. Od najbliższego poniedziałku (2.11.) zmieni się rozkład jazdy autobusów. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną i mniejszy ruch pasażerski do odwołania wprowadzony zostaje rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej obowiązujący jak w soboty dla linii nr: 11, 12, 13, 15. Bez zmian funkcjonować będzie linia nr 16, która jest objęta dodatkowym porozumieniem międzygminnym.

Praktycznie autobusy nie są teraz wykorzystywane przez mieszkańców, pojedyncze osoby jeżdżą. Natomiast nie chcemy też całkowitego braku komunikacji. Od poniedziałku codziennie funkcjonuje rozkład sobotni do odwołania- linie 11, 12, 13, 15. Jeżeli będzie taka potrzeba i to podkreślam będą podejmowane decyzje o uruchomieniu dodatkowych kursów, czy to ze względu na funkcjonowanie szkoły, czy jakiegoś zakładu. Jeżeli ktoś będzie miał problem z dojazdem, proszę się zgłaszać, będziemy indywidualnie podchodzić do potrzeb.

zapewnia prezydent Raciborza, Dariusz Polowy. Bez zmian funkcjonować będzie natomiast linia nr 16, która jest objęta dodatkowym porozumieniem międzygminnym.

Nowe rozkłady jazdy obowiązujące od poniedziałku dostępne są na stronie przedsiębiorstwa komunalnego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj