Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Okradła seniorkę w Rybniku. Poznajesz ją? Zobacz portret pamięciowy

Facebook Twitter

Ukradła seniorce 35 tysięcy złotych, szukają jej mundurowi. Za policją w Rybniku publikujemy portret pamięciowy oszustki. Do zdarzenia doszło 28 września br. na terenie Rybnika.

Do drzwi mieszkania 77-latki zapukała kobieta, która pod pretekstem braku jedzenia do dziecka weszła do środka. Kiedy seniorka przygotowywała żywność – do mieszkania weszła druga kobieta. Wykorzystując chwilowe zamieszanie, okradła mieszkankę Rybnika. Poszkodowana zorientowała się dopiero po wyjściu nieznajomych, że z szafy skradziono blisko 35 tysięcy złotych.

W toku prowadzonego postępowania, na podstawie podanego przez pokrzywdzoną rysopisu sporządzono portret pamięciowy sprawczyni.

Rysopis poszukiwanej kobiety: osoba o ciemnej karnacji ciała, szczupłej budowy ciała, wiek około 35-40 lat, 165 cm wzrostu, włosy koloru czarnego, proste, długie, spięte z tyłu głowy, oczy piwne.

W chwili kradzieży kobieta ubrana była w kurtkę długą – flauszową koloru czerwonego i bluzkę koloru czarnego.

Jeśli ktoś z was ma podejrzenia co do osoby pasującej do portretu pamięciowego, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 572 80 lub 47 85 572 55.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2022