Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Okradziono dom jednorodzinny w Żorach

Facebook Twitter

Policja kolejny raz ostrzega przed złodziejami. W Żorach złodziej, wykorzystując późną porę, nic nie robiąc sobie z obecności właściciela, splądrował jeden z domów jednorodzinnych. Ukradł laptop i krzesła, a resztę łupu porzucił za płotem.

Fot.pixabay.com

Do zdarzenia doszło w dzielnicy domków jednorodzinnych, nieopodal centrum miasta, gdy wieczorem jednego z tamtejszych mieszkańców na równe nogi postawiło nagłe szczekanie psa. Choć mężczyzna wyszedł na zewnątrz i rozejrzał się wokół, spowitej ciemnością, posesji nikogo nie dostrzegł. Wrócił do domu, lecz niestety nie zamknął za sobą drzwi na klucz…

Kiedy rano obudził się, zauważył, że z jego domu zniknął laptop, a z ogrodu leżak, cztery krzesła i radio. Dostrzegł też uchylone skrzydło bramy wjazdowej, a tuż za nią część skradzionych przedmiotów. Jak się okazało. Pies okradzionego mężczyzny „miał nosa” i wyczuł złodzieja, tyle że ten najprawdopodobniej zdążył się schować i wrócić, gdy właściciel zasnął. Niestety śladu ani po nim, ani po krzesłach i laptopie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022