Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Oldies Festival w Ostrawie! Będzie zabawa w rytm hitów z lat 90! [WIDEO]

Facebook Twitter

Masterboy, Pharao, E-rotic i Real McCoy - to tylko niektóre gwiazdy lat 90., jakie pojawią się na festiwalu w Ostrawie. W Vitkovicach, niedaleko Świata Techniki, dyskotekowe hity już 16 czerwca.

Mówi Honza Valek, organizator Oldies Festiwal 2018 w Ostrawie.

Ta impreza to mój pomysł z dawnych lat, chciałem zrobić coś innego niż dotychczasowe festiwale i dlatego właśnie lata 90-te, nikt inny wcześniej tego nie robił, a w Republice Czeskiej jest mało takich imprez, pomyśleliśmy więc dlaczego nie dlaczego nie Ostrawa – przecież to muzyka dla wszystkich. Lata 90-te zapadły mocno w nasze głowy, naszą pamięć to muzyka obecna w sercach wielu, to same przeboje.

Warto opowiedzieć o miejscu, w którym impreza się odbędzie:

Jesteśmy w Dolnym Obszarze Vitkowic. Jest to zabytek techniczny, narodowy Republiki Czeskiej, gdzie kiedyś funkcjonowała fabryka, a dziś odbywają się na przykład imprezy kulturalne. Zakładamy, że na czwartą edycję festiwalu przybędzie około 8-9 tysięcy ludzi. Nowością jest afterparty, którego w ostatnich latach nie było. O północy zakończy się główny program, a potem do wczesnych godzin rannych zapraszamy właśnie wielkie afterparty.

Wejście na festiwal możliwe będzie od godz. 12.00, główne gwiazdy zaczną pojawiać się na scenie około godz. 17.00. Jako pierwszy zagra DJ Quicksilver.

Więcej na temat programu znajdziecie TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj