Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Olga Bończyk z Artis Symphony Orchestra. Wyjątkowy koncert w Cieszynie

Facebook Twitter

W Cieszynie zagra Artis Symphony Orchestra, której towarzyszyć będą gościnie wokaliści: Olga Bończyk, Iwona Loranc i Jarosław Wasik

fot. mat.prasowe Artis Symphony Orchestra

Piosenki Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego, Seweryna Krajewskiego, ale też Janis Joplin, czy Jima Morrisona, Adele czy Darii Zawiałow będzie można usłyszeć na wyjątkowym koncercie w teatrze w Cieszynie. Tytuł koncertu „W nas i wokół nas”, ponieważ to piosenki, które krążą „wokół nas” a nierzadko „w nas” zostają. Zagra Artis Symphony Orchestra, której towarzyszyć będą gościnie wokaliści: Olga Bończyk, Iwona Loranc i Jarosław Wasik. Koncert 30 czerwca, w niedzielę w Teatrze imienia Mickiewicza w Cieszynie. Początek o 18.00.

Wykonawcy:

  • Artis Symphony Orchestra
  • Marta Kaczmarczyk, Natalia Bukowska, Filip Hauptmann
  • Gościnnie wystąpią: Olga Bończyk, Iwona Loranc, Jarosław Wasik
  • Aranżacje piosenek: Jean-Claude Hauptmann

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Muzyczne ARTIS.

„W nas i wokół nas” Artis Symphony Orchestra pod batutą Jean – Claude’a Hauptmanna 30 czerwca 2024 godz. 18:00

Artis Symphony Orchestra rozpoczęła swoją działalność w sierpniu 2012 roku. Jej założycielem, dyrygentem i aranżerem jest Jean – Claude Hauptmann. Początkowo orkiestra występowała w składzie kameralnym. Aktualny skład orkiestry to 50 instrumentalistów, 6 wokalistów i 2 konferansjerów.

Orkiestrę od początku tworzą ludzie z pasją do muzyki, przyjeżdżają na próby i koncerty z Ustronia, Cieszyna, Wisły, Goleszowa, Dzięgielowa, Jastrzębia, Bielska-Białej, Łodygowic, Orzesza, Katowic, Krakowa a także z sąsiednich Czech. ​

Orkiestra ma w swoim repertuarze ponad 200 piosenek i utworów opracowanych i zaaranżowanych na jej potrzeby przez dyrygenta Jean-Claude’a Hauptmanna.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024