StartWiadomości Wiadomości dnia

Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego w Jastrzębiu otwierają już dziś (10.08.)

Jest wodny plac zabaw, tężnia, boiska i przede wszystkim miejsce do wypoczynku. O godz. 17.00 odbędzie się oficjalne otwarcie. Mówi Zofia Florek, dyrektor MOSIR-u, który będzie zarządzał ośrodkiem:

Będą stoiska, będą atrakcje i na amfiteatrze będzie DJ, będzie pokaz człowieka flagi, wypuszczenie balonów. W sobotę (11.08.) jakaś joga na trawie, ćwiczenia, takie w godzinach porannych, a wieczorkiem, czy popołudniami tańce pod hasłem: „Gdzie się podziały tamte prywatki?”. Natomiast w niedzielę (12.08.) zapraszamy na koncert orkiestry dętej kopalni Borynia, z repertuarem musicalowym i rozrywkowym. (…)

W kolejne piątki do OWN-u zawita kino plenerowe. W planach Seksmisja, Bolek i Lolek czy Poszukiwana Poszukiwany. To pomysły miasta, reszta należy do samych jastrzębian:

To nie jest też tak, że my będziemy codziennie coś wymyślać dla naszych mieszkańców (…). Zgłaszają się do nas organizacje pozarządowe z terenu miasta, harcerze, panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, artyści, aby robić wystawy plenerowe, czy plenery malarskie. Jesteśmy otwarci na wszystko i zapraszamy!

W piątek (10.08.) na jastrzębskim OWN-nie także Studio Plenerowe Radia 90.

Wideo – jastrzebie.pl:

Fot. Łukasz Parylak/jastrzebie.pl:

Zostaw komentarz