Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ośrodek zdrowia w Pawłowicach: wydłużono godziny przyjęć pacjentów

Facebook Twitter

Ośrodek zdrowia w Pawłowicach wydłuża czas przyjmowania pacjentów. To efekt skarg mieszkańców, którzy narzekali, że trzy godziny dziennie to zbyt krótki czas, aby przyjąć wszystkich pacjentów potrzebujących konsultacji.

Program „Profilaktyka 40+” przedłużony do końca roku
Fot. pixabay.com

Ośrodek zdrowia w Pawłowicach pracuje dłużej, wydłużono godziny przyjęć pacjentów. Ośrodek zdrowia w Krzyżowicach dotychczas przyjmował pacjentów w stałych godzinach dopołudniowych, obecnie pacjenci przyjmowani są o różnych porach. W Pawłowicach w ośrodku zdrowia przy ul. Zjednoczenia, pacjenci przyjmowani byli każdego dnia po południu ale mieszkańcy skarżyli się, że trzy godziny dziennie to zbyt krótki czas, aby przyjąć wszystkich pacjentów, dlatego wydłużono godziny przyjęć. Aktualnie ośrodek jest czynny od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 13:00. Jeżeli pacjent nie zostałby przyjęty przez lekarza w ośrodku w Krzyżowicach lub Pawłowicach, a jego stan zdrowia nie pozwala, aby czekał na inny dzień wizyty, to może udać się do przychodni w Pniówku, która przyjmuje pacjentów poradni podstawowej opieki zdrowotnej do godziny 7:00 do 18:00.

Ośrodek zdrowia w Krzyżowicach dotychczas przyjmował pacjentów w stałych godzinach dopołudniowych, obecnie pacjenci przyjmowani są o różnych porach:

  • poniedziałek od 13:30 do 16:30,
  • wtorek od 9:30 do 12:30
  • środa od 9:30 do 13:30
  • czwartek od 13:30 do 16:30
  • piątek od 9:30 do 12:30

W Pawłowicach w ośrodku zdrowia przy ul. Zjednoczenia 12 pacjenci przyjmowani byli każdego dnia od 12:00 do 15:00. Mieszkańcy skarżyli się, że trzy godziny dziennie to zbyt krótki czas, aby przyjąć wszystkich pacjentów, dlatego wydłużono godziny przyjęć. Aktualnie ośrodek jest czynny od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 13:00.

Przypominamy, że jeżeli pacjent nie zostałby przyjęty przez lekarza w ośrodku w Krzyżowicach lub Pawłowicach, a jego stan zdrowia nie pozwala, aby czekał na inny dzień wizyty, to może udać się do przychodni w Pniówku, która przyjmuje pacjentów poradni podstawowej opieki zdrowotnej od godziny 7:00 do 18:00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024