Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ostatni dzień na zgłoszenie witryny w Cieszynie

Facebook Twitter

To już ostatni dzwonek, by wziąć udział w konkursie na świąteczne wystawy w Cieszynie. W środę (18.12.) mija termin zgłaszania ozdobionych sklepowych witryn. Nie tylko sklepowych, bo przyjmowane są też zgłoszenia punktów usługowych czy restauracji, kawiarni i barów w centrum miasta.

Pod hasłem „Przywróćmy witrynom oryginalność” kryje się zaproszenie do przygotowania oryginalnych świątecznych projektów. Oceniana będzie pomysłowość, estetyka i czytelność przekazu- przypomina Beta Mońka z Zamku Cieszyn, który jest organizatorem konkursu:

To jest siła też Cieszyna, że jest małym miastem, które ma oryginalne miejsca, nie wszystkie miasta mają jeszcze takie uliczki, gdzie są małe sklepiki, małe punkty, małe knajpki i one mogą wyglądać wyjątkowo i to jest też ta siła.

Do konkursu można zgłaszać się przez formularz dostępny: TUTAJ z dołączonymi do niego dwoma zdjęciami witryn. Głosowanie internetowe rozpocznie się w poniedziałek (23.12.) i potrwa do 6 stycznia. Logo Radia 90 znajdziecie na naklejkach, które pojawiły się na witrynach zgłoszonych do konkursu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022