Ostatni sparing ROW-u Rybnik remisowy

W minioną sobotę (27.02.) rybniczanie zmierzyli się z trzecioligowym LKS-em Bełk. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Oba gole padły w pierwszej połowie spotkania. Dla ROW-u bramkę zdobył Sebastian Siwek, kilka minut później wyrównał Piotr Bysiec. Była to ostatnia gra kontrolna dla drugoligowego ROW-u.

W piątek(04.02.) rozpoczyna się runda wiosenna. Na inaugurację rybniczanie zagrają u siebie z GKS-em Tychy.

ROW 1964 Rybnik 1-1 LKS Bełk
Bramki: Sebastian Siwek 14 – Piotr Bysiec 20

ROW 1964 Rybnik: 22. Daniel Kajzer (70, 1. Patryk Procek) – 7. Marek Krotofil (84, 19. Wojciech Orzeł), 21. Jacek Broniewicz (76, 5. Dawid Grabiec), 15. Szymon Jary, 11. Dawid Gojny – 10. Sebastian Siwek (58, 20. Łukasz Reinhard), 13. Kamil Spratek (46, 6. Bartosz Slisz), 8. Michał Płonka, 4. Gabriel Nowak (46, 14. Sebastian Musiolik), 18. Paweł Jaroszewski (46, 16. Radosław Dzierbicki) – 17. Marek Gładkowski.

LKS Bełk: Mateusz Łobaczewski (46, 1. Mateusz Mazur) – 13. Kamil Kaczmarczyk (46, 8. Piotr Groborz), 15. Mateusz Wrana (76, 3. zawodnik testowany), 6. Rafał Wybierek, 2. Dawid Semeniuk (67, 4. Michał Stryczek) – 10. Wojciech Rasek (76, 7. zawodnik testowany), 3. zawodnik testowany (62, 17. Rafał Grzech), 5. Robert Dymowski (46, 16. Łukasz Winkler), 7. zawodnik testowany (46, 9. Piotr Glenc) – 18. Piotr Bysiec, 11. Damian Olczak (62, 14. Bartosz Semeniuk).

żółte kartki: Bysiec, Kaczmarczyk.