Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ostatnie dni zapisów na DogTrekking. Bierz psiaka i biegaj po Jastrzębiu

Facebook Twitter

150 osób. Taki jest limit uczestników 4. Jastrzębskiego DogTrekking TropDoGrzybka. Zabawa właścicieli ich czworonogów ma wystartować w niedzielę, 5 września. Lista osób chętnych, by wziąć udział w zabawie powoli się zapełnia, ale jeszcze można się zgłosić.

Czas jest do środy, 1 września:

Rafał Grzybek: Śmiało można dołączać, zwłaszcza że jest to fajna zabawa, wsparcie jastrzębskiego schroniska, bo to wpisowe na to wydarzenie jest na jastrzębskie schronisko dla zwierząt. Ale jest to też edukacja. Ma to być zabawa, to nie są zawody na czas, ma być to zaangażowanie właścicieli czworonogów do tego, żeby ruszyli się z tymi czworonogami. Nauczyli się jak pomagać psom, jak reanimować psa. Bo też taki pokaz będzie organizowany. Ma to promować zdrowy tryb życia z naszym czworonogiem.

Zaprasza Rafał Grzybek, organizator Jastrzębskiego DogTrekking. Ma to być dobrze spędzona niedziela, w pięknych okolicznościach przyrody. Miejscem zabawy jest Las Kyndra w Jastrzębiu:

Rafał Grzybek: Będą wytyczone 2 trasy, 5 i 10 kilometrów. Do wyboru. Na tej trasie należy znaleźć miejsce, gdzie będą stali harcerze, odebrać od nich fanty i wrócić tymi fantami na metę (…)

Wybierając długości trasy, weźcie pod uwagę nie tylko swoją kondycję fizyczną, ale też kondycję waszych pupili:

Rafał Grzybek: To wszystko zależy od kondycji psa, od wieku psa. Jedne psy będą miały predyspozycje do tego by trasę większą, dłuższą pokonać. Uczestniczą u nas ludzie po siedemdziesiątce, osiemdziesiątce, które idą ze starszymi psiakami właśnie po to, by się pobawić, wesprzeć schronisko, żeby pospacerować z tym psem i wracają z wielkim uśmiechem. Nawet jeżeli trzeba to z pieskiem na rękach, nawet tak można, jak najbardziej.

Jeśli jeszcze chcesz dołączyć do uczestników Jastrzębskiego DogTrekking TropDoGrzybka. Zapisy i szczegóły: www.tropdogrzybka.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj