Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ostatnie godziny, by zgłosić projekt do budżetu obywatelskiego w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Ostatnie dni, ostatnie godziny mają jastrzębianie, by zgłosić projekt do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Czas mija w niedzielę (21.03.). A do wydania zarówno na inwestycje ogólnomiejskie, jak i w poszczególnych sołectwach lub na osiedlach jest ponad 2 i pół miliona złotych.

Swój pomysł zaprezentować może każdy mieszkaniec. Jedna osoba może złożyć dwa wnioski, warto wcześniej skonsultować je z pracownikami magistratu. Pomogą m.in. pracownicy Wydziału Dialogu Społecznego. Jeśli jeszcze macie jakieś pomysły na inwestycje w mieście, pospieszcie się ze zgłoszeniem.

Formularze zgłoszeniowe można pobrać ze strony TUTAJ oraz m.in. w Urzędzie Miasta.

Wypełnione i podpisane wnioski można dostarczyć na cztery sposoby: osobiście do siedziby Urzędu Miasta (skrzynka podawcza przy wejściu do budynku), za pośrednictwem skrzynki e-PUAP, elektroniczne na adres e-mail: budzetobywatelski@um.jastrzebie.pl lub wysłać pocztą tradycyjną (w tym przypadku decyduje data wpływu).

Regulamin Jastrzębskiego Budżetu Obywatelskiego oraz szczegółowe informacje i aktualności dostępne są na stronie www.jastrzebie.pl w zakładce „Dla mieszkańca” – „Jastrzębski Budżet Obywatelski”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021