Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Oto Kropelka. Będzie wędrować po regionie z hasłem „Twoja krew, moje życie”

Facebook Twitter

Radio 90 wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu rusza z kampanią, która ma promować potrzebę oddawania krwi. Tego lata na antenę Radia 90 wraca hasło: "Twoja krew, moje życie".

Krwi nie da się niczym zastąpić

– słyszymy w reklamie. To cenny dar, którym tylko ludzie mogą się podzielić, nie da się jej wyprodukować czy zastąpić. Akcje i zbiórki odbywają się w całym regionie, w Radiu 90 zapraszamy do udziału. Latem zawsze brakuje w krwi, a w tym sezonie te braki są szczególne ze względu na epidemię koronawirusa.

Zabawa w Radiu 90

W ostatnim tygodniu lipca (27-31.07.) w regionie pojawi się Kropelka, maskotka Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Raciborza. Przemierzy region wzdłuż i wszerz, by promować ideę honorowego krwiodawstwa. Nasz reporter będzie krok za nią, gdzie złapie ją na zdjęciu?

Przez cały tydzień na stronie Radia 90 pojawiać się będą zdjęcia z Kropelką w roli głównej, jeśli rozpoznasz miejsce, w którym została sfotografowana, napisz. Do zdjęcia konkursowego dołączony będzie formularz z miejscem na odpowiedź, Twoje dane oraz hasło, którym zachęcisz do oddawania krwi!

Łączy nas krew, która ratuje życie!

Do zdobycia ogromne paczki z prezentami od Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Raciborza oraz Radia 90!

Pierwsza zagadka już w poniedziałek (27.07.) o 7.00 rano.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj