Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Otwarty Konkurs Plastyczny na Wianek Wieniec Wielkanocny w Domu Kultury Chwałowice

Facebook Twitter

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza wszystkich do udziału w Konkursie Plastycznym na Wieniec Wielkanocny. Termin składania prac - do 22 marca 2021 r.

fot.mat.prasowe DK Chwałowice

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań plastycznych związanych zwyczajami i tradycjami Wielkanocy, rozwijanie wrażliwości artystycznej i estetycznej oraz stworzenie uczestnikom możliwości prezentacji dokonań twórczych.

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę w postaci wianka/wieńca Wielkanocnego wykonanego techniką przestrzenną wykonanego w dowolnej technice i wielkości. Prace należy wykonać samodzielnie (z wyj. kategorii rodzinnej). Do zgłaszanych prac należy dołączyć wypełnioną i podpisana kartę zgłoszenia, a każdą pracę opisać imieniem i nazwiskiem autora oraz kategorią.

Uczestnictwo – kategorie wiekowe

  • I kategoria – dzieci do 10 lat,
  • II kategoria – dzieci 11-15 lat,
  • III kategoria – młodzież i dorośli powyżej 15 lat,
  • IV kategoria – rodzinna (prace wykonane wspólnie przez członków rodziny).

Kryteria oceny prac konkursowych: zgodność tematyczna, samodzielność wykonania pracy, oryginalność kompozycji, pomysłowość i staranność wykonania, jakość artystyczna i estetyczna, ogólne wrażenie artystyczne.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody oraz wyróżnienia w każdej z kategorii. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej Domu Kultury Chwałowice, laureaci zostaną poinformowani telefonicznie. Nagrodzone prace będą eksponowane w galerii Domu Kultury.

Prace należy dostarczyć pocztą lub osobiście do Domu Kultury Chwałowice właściwie zapakowane i zabezpieczone do godz. 14.00 dnia 22.03.2021 r. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia są do pobrania TUTAJ.

Szczegółowych informacji udziela Sylwia Sobocik-Paździor: tel. 32 4216222 w.38, dkchwalowice.reklama@gmail.com

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj