StartSport

„Otyliada” także w Jastrzębiu-Zdroju. To IV Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki

Na zwycięzców, którzy pokonają najdłuższy dystans czekają medale. Zapisy poprzez stronę wydarzenia (www.otyliada.pl) do 4 lutego 2017 r. informacje także w samej szkole.

IV Nocny Maraton Pływacki jest okazją do zabawy w wodzie, a dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. Otyliada odbywa się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” i ma zasięg ogólnopolski, a jej celem jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Niebawem na 46 pływalniach czeka nas niezwykłe wydarzenie. To IV Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2017. Każdy, bez względu na wiek, płeć, czy stan cywilny może wziąć udział w tej – mamy nadzieję – największej pływackiej imprezie w Polsce. Liczymy na zabawę z nutką rywalizacji. Na zwycięzców, którzy pokonają najdłuższy dystans czekają medale – mówi Grzegorz Mosoń, prezes Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój, jeden z organizatorów Otyliady w Jastrzębiu-Zdroju.

Organizatorzy, którymi są również Zespół Szkół nr 6 oraz radna Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój Małgorzata Filipowicz, uhonorują też najstarszych i najmłodszych uczestników, a także najliczniejsze rodziny.

W Jastrzębiu-Zdroju wydarzenie mieć będzie miejsce na wyremontowanym basenie Zespołu Szkół nr 6 przy ulicy Harcerskiej, a wszystko będzie się działo w nocy z 11 na 12 marca.
Rozpoczęcie 11 marca o godz. 18.00 i koniec 12 marca nie później niż o godz. 6.00.

Zapisy do udziału w IV Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim odbywają się poprzez stronę www.otyliada.pl do 4 lutego 2017 r. Zgłoszenie następuje poprzez wpisanie imienia i nazwiska oraz nr PESEL, a także wniesienie opłaty (przelew) za udział w imprezie w kwocie 13 zł i 18 zł przy zapisie w dniu imprezy na pływalni.

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w maratonie, pod warunkiem obecności na pływalni rodzica lub prawnego opiekuna, którzy podpisują oświadczenie obok podpisu dziecka.

Szczegóły na stronie www.otyliada.pl.

Szczegółowych informacji w Jastrzębiu-Zdroju udziela Katarzyna Lewandowska z ZS nr 6 pod nr 32 47 17 264 wew. 100

Zostaw komentarz