Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pamiątka z Krzyżanowic? Wakacyjny konkurs trwa

Facebook Twitter

Pocztówki, pachnące mydełka, poduszki, kamienne domki czy wyrzeźbiony herb gminy. Takie propozycje na wakacyjne pamiątki w Krzyżanowicach zgłoszono w 2020 roku, tego lata również ogłoszono konkurs na pamiątkę z wakacji spędzonych w tej części regionu.

www.krzyzanowice.pl

Chodzi o zaprojektowanie pamiątki, jej wykonanie i zgłoszenie do biura Ośrodka Kultury w Tworkowie lub do dowolnej świetlicy w gminie Krzyżanowice. Jak piszą organizatorzy, w zaproszeniu do udziału w konkursie, można wykorzystać różnorodne techniki od rysunku po haft, decoupage, rzeźbę, glinę, wosk czy masę plastyczną. Nie ma ograniczeń. A to już druga edycja tego konkursu, pierwsza była strzałem w dziesiątkę, bo prace były oryginalne, przy tym wiele nadawało się właściwie do masowej produkcji. Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców, ale też gości, osób, które do Krzyżanowic przyjadą choćby na chwilę.

Dla zwycięzców przewidziane są ciekawe nagrody, a prace będzie można oglądać podczas wystawy pokonkursowej. Termin nadsyłania prac mija 31 sierpnia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z GZOKSiT w Tworkowie, tel. 500 048 566.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj