Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Paranienormalni w Wodzisławiu i Cieszynie. Zdobądź bilety! [KONKURS]

Facebook Twitter

Wieczór urodzinowy z Paranienormalnymi...? Któż by nie chciał... Kabareciarze świętują 10-lecie istnienia, z okazji tego jubileuszu zagrają specjalny program w 10 miastach w kraju. W ten weekend będą także w naszym regionie - w piątek na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury, w niedzielę - w Cieszynie.

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Ten kabaret udowadnia, że nic podobnego…

Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób.

Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy.

Paranienormalni to kabaret założony w 2004 roku w Jeleniej Górze. W skład grupy wchodzą: Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki (obsługa techniczna).

W piątek w Wodzisławskim Centrum Kultury…

Paranienormalni, których znakiem rozpoznawczym stała się słynna „Mariolka”, czy też przezabawny „Kryspin” wystąpią w Wodzisławskim Centrum Kultury z najnowszym programem „Żarty się skończyły”. Dowcip w najlepszym wydaniu opanuje WCK 28 listopada o godz. 17.30 oraz 20.00.

W niedzielę w cieszyńskim Teatrze im. Adama Mickiewicza…

10-lecie kabaretu Paranienormalni w Cieszynie. Kabaretowi towarzyszy zespół muzyczny Recycling Band, a gościem specjalnym będzie Andrzej Poniedzielski. Program będzie realizowany przez telewizję. Występ kabaretu Paranienormalni zaplanowano na niedzielę, na godzinę 16.00.

WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ

W Radiu 90 mamy dla Was zaproszenia na występy kabaretu Paranienormalni do Wodzisławia i Cieszyna. Aby o nie powalczyć, należy zadzwonić na nr 32 423 23 23 i nagrać swoje zaproszenie na występ kabaretu. Ale żeby było zabawniej – zapraszając należy się wcielić w rolę kabaretowej Mariolki! Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku do północy (27.11. do g. 23.59). Jury wybierze najzabawniejsze i najbardziej kreatywne zgłoszenia, których autorzy otrzymają podwójne wejściówki na występ kabaretu Paranienormalni.

Paranienormalni – Mariolka w SPA

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj