Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pasażerowie piszą o nerwach w drodze na defiladę

Facebook Twitter

"Koleje Śląskie - Dziękujemy! Płacz, krzyk dzieci i kobiet próbujących wejść... Przepychanki i szarpanie. Pobicie w Czerwionce" - to jedna z relacji naszego słuchacza w związku z czwartkową (15.08.) próbą wybrania się do Katowic pociągiem, by obejrzeć defiladę wojskową.

Spółka zachęcała mieszkańców naszego województwa do wybrania właśnie tego środka transportu, obiecując sprawną, a co najważniejsze darmową podróż. I Ślązacy tłumnie stawili się wczoraj na dworcach kolejowych w swoich miejscowościach. Niestety wielu do pociągów nie weszło.

Jak piszecie do naszej redakcji: były duże nerwy, doszło nawet do pobicia; ktoś pisze: w pociągu spędziliśmy jakieś 5-6 godzin…ludzie, którzy próbowali wejść do pociągu jak zwierzęta. Płaczące dzieci na peronach, które nie weszły do trzeciego już pociągu, czekając ok. 2-3 godzin.

Kolejny słuchacz dodaje sytuację z Dąbrowy Górniczej, gdzie mężczyzna pod wpływem alkoholu stanął na torach, bo stwierdził, że pociąg bez niego nie pojedzie, tym samym opóźniając podróż innych pasażerów.

Relacje naszych słuchaczy również na naszym fanpejdżu:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj