Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Paser i złodziej zatrzymani w Rybniku. W tle narkotyki

Facebook Twitter

W Rybniku wpadł 19-letni złodziej rowerów, zatrzymano także pasera. Kryminalni z Rybnika-Boguszowic zatrzymali 19-letniego złodzieja rowerów. Mężczyzna skradł jednoślady uczniom z terenu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rybniku - Radziejowie, a następnie sprzedał je znajomemu.

Policjanci szybko odzyskali rowery, a podczas przeszukania mieszkania pasera dodatkowo zabezpieczyli 52 gramy środków odurzających. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów.

Do kradzieży rowerów doszło 10 i 15 września 2021 roku na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w dzielnicy Rybnik-Radziejów. W wyniku podjętych czynności śledczy bardzo szybko namierzyli i zatrzymali 19-latka na terenie Rybnika. Jak się okazało, mężczyzna zdążył już sprzedać jednoślady swojemu znajomemu. Z kolei ten sprzedał je innej osobie. Policjanci odzyskali rowery, a podczas przeszukania mieszkania pasera dodatkowo zabezpieczyli 52 gramy środków odurzających. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj