Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pastelowa elegancja. Spotkanie z Andrzejem Żylakiem dla młodzieży

Facebook Twitter

Młodzi ludzie lubią ubierać się w swoim stylu, bawią się kolorami, eksperymentują i szukają inspiracji. Mogą je znaleźć w halo!Rybnik. W poniedziałek (12.12) spotkanie z Andrzejem Żylakiem.

Chcemy zainteresować młodzież naszym nadchodzącym wydarzeniem, czyli spotkaniem z Andrzejem Żylakiem.

– piszą w halo!Rybnik.

Andrzej Żylak to postać znana w całej Polsce i za granicą. Na co dzień prezes Rybnickiej Izby Przemysłowo-Handlowej, honorowy konsul Chorwacji, a z zamiłowania kreator mody. Influencer na swoim profilu Pastelowa Elegancja na Instagramie jest w stałym kontakcie z młodymi ludźmi, dla których wygląd ma znaczenie. Młodzi często pytają o kolory. A. Żylak podkreśla fakt, że najważniejsze to ubierać się tak, aby samemu dobrze się czuć. Dodatkami można uczynić swój ubiór bardziej akceptowalnym, a jednocześnie się wyróżnić.

Młodzi ludzie lubią ubierać się w swoim stylu, bawią się kolorami, eksperymentują i szukają inspiracji. Zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy chcą wprowadzić element świeżości do swojej garderoby.

Na spotkaniu Andrzej Żylak udzieli praktycznych wskazówek na temat tego jak dobrać outfit, by wygodnie i elegancko wyglądać przy wigilijnym stole. Dodatkowo podzieli się z gośćmi spotkania swoją wiedzą na temat aktualnych trendów mody.

12.12.22 (poniedziałek), godz. 17.00
Wstęp: 5 zł.

Rozmawialiśmy z Andrzejem Żylakiem w naszym cyklu Ludzie z pasją:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 maja 2023