Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Paweł Kukiz wystąpi z zespołem 6na6

Facebook Twitter

W sobotę (01.12.) w Rybnickim Centrum Kultury odbędzie się kolejna edycja koncertu "6na6 z Gwiazdami". Z rybnickim zespołem wokalnym wystąpią: Paweł Kukiz, Monika Marcol, Adam Rymarz, Wojciech Myrczek, Piotr Harman oraz Grupa Wahadło. Rozpoczęcie o godz. 18.00.

W tegorocznej edycji koncertu wystąpią:

  • Paweł Kukiz – legenda polskiej sceny rockowej ( „AYA RL”, „EMIGRANCI”, „PIERSI” ). Znany też jako aktor, publicysta; obdarzony niezwykłą charyzmą sceniczną.
  • Monika Marcol – rybniczanka. Dysponuje głębokim, ciepłym altem. Finalistka ostatniej edycji „X-Factor” z zespołem „THE CHANCE”,
  • Adam Rymarz – wokalista jazzowy i gospelowy. Laureat wielu nagród i wyróżnień muzycznych, np.”Indywidualność Wokalna” na l Ogólnopolskich Warsztatach Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Inowrocławiu (2002),Grand Prix i nagroda specjalna miasta stołecznego Warszawy dla Najlepszego Wokalisty Gospel na „Warsaw Gospel Days” (2005).
  • Wojciech Myrczek – polski wokalista jazzowy. Jego styl cechuje przywiązanie i szacunek do tradycji muzycznych, ale jednocześnie nowoczesne podejście do instrumentu, jakim jest głos ludzki. Zwycięzca licznych konkursów wokalnych, np. „Jazz Voices” (2011) na Litwie. Jan Ptaszyn Wróblewski tak mówi o Wojciechu Myrczku: „Najbardziej jazzowy z jazzowych wokalistów, jacy pokazali się ostatnio na polskiej scenie. Cechy szczególne: muzykalny, profesjonalny, pomysłowy i do tego Myrczek! „
  • Grupa „WAHADŁO” – uznana rybnicka grupa teatralna wyrażająca sztukę ruchem i tańcem. Współpracuje z wieloma znanymi postaciami teatrów tańca oraz posiada liczne nagrody zdobywane na przeglądach i festiwalach tańca.
  • Piotr Hartman (Piter Pan) – rybniczanin.  Beatboxer czynnie działający od 2002r. Finalista Mistrzostw Polski w Beatboxie – Wielkiej Bitwy Warszawskiej.

Cena biletu: 45 zł (bilety do nabycia w kasie RCK)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2020