Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pawłowice: Objazd wzdłuż torów będzie nieczynny

Facebook Twitter

Kolejne utrudnienia dla kierowców w Pawłowicach, w środę (20.10.) zamknięty zostanie objazd wzdłuż torów. Jak informuje firma prowadząca remont wiaduktu w ciągu drogi wojewódzkiej 933, konieczne są zmiany w tymczasowej organizacji ruchu.

Do soboty (23.10.) , zaleca się korzystanie z drogi przez Mizerów (droga DW 939) lub Wisłę Małą (droga DW935). Nieprzejezdna będzie również droga wojewódzka od Kolonii Studzińskiej do wiaduktu, dojazd do posesji będzie zachowany. Nie będzie prowadzona w te dni komunikacji gminna. Rozebrana zostanie kładka dla pieszych, będzie wyznaczone przejście już po nowym obiekcie.

Firma STRABAG INFRASTRUKTURA POŁUDNIE Sp. z o.o. informuje o zmianie Tymczasowej Organizacji Ruchu w związku z zaplanowaną realizacją robót nawierzchniowych i bitumicznych na odcinku DW 933 (od DK-81 do ul. Kolonii Studzińskiej).

Od 20 do 23 października przestanie obowiązywać objazd przy wiadukcie WD-1 do DK-81 w Pawłowicach poprowadzony drogą wzdłuż torów. W tych dniach zaleca się korzystanie z objazdu przez Mizerów (droga DW 939) lub Wisłę Małą (droga DW935).

Nieprzejezdna będzie również droga DW-933 od Kolonii Studzińskiej do Wiaduktu WD-1, ale dojazd dla mieszkańców oraz firm zlokalizowanych przy ul. Pszczyńskiej będzie zapewniony od ul. Kolonia Studzieńska lub od Studzionki drogą DW933.

Linia Komunikacji Lokalnej Gminy Pawłowice L-7, obsługująca ul. Kolonię Studzieńską, na czas robót będzie zawieszona.

W związku z pracami, rozebrana została również kładka, która służyła pieszym. Od wtorku, 19 października, przejście zostanie wyznaczone na nowym moście.

Powyższy plan może ulec zmianie w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj