Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pawłowice: Trwa sporządzanie planu ogólnego gminy

Facebook Twitter

Trwa sporządzanie planu ogólnego dla gminy Pawłowice. Jeszcze przez około dwa tygodnie można składać wnioski do projektu oraz prognozy oddziaływania na środowisko. Urzędnicy zapraszają też na spotkanie informacyjne.

Plan Ogólny Pawłowic
fot. pawlowice.pl

Trwa sporządzanie planu ogólnego gminy Pawłowice. Do 28 czerwca 2024 r. osoby zainteresowane mogą składać wnioski do projektu oraz prognozy oddziaływania na środowisko. Kolejnym etapem przygotowań do sporządzenia dokumentacji są spotkania informacyjne z mieszkańcami, te zaplanowano 19 i 20 czerwca, odpowiednio w Pielgrzymowicach i Golasowicach. Można także wypełnić ankietę dotyczącą sporządzania planu ogólnego gminy Pawłowice. O szczegółach piszemy na radio90.pl.

Wójt Gminy Pawłowice zaprasza wszystkich mieszkańców i osoby zainteresowane na spotkania informacyjne dotyczące planu ogólnego gminy Pawłowice.

Terminy spotkań:

  • 19 czerwca 2024 r., godz. 17:00, sala OSP w Warszowicach, ul. Cieszyńska 2
  • 20 czerwca 2024 r., godz. 17:00, sala OSP w Golasowicach, ul. Kraszewskiego 2

Można wypełnić ankietę dotycząca sporządzania planu ogólnego gminy Pawłowice.

Wnioski i ankiety można składać bezpośrednio w urzędzie gminy w Punkcie Obsługi Klienta, wysłać pocztą tradycyjną na adres Urząd Gminy Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60, 43-250 Pawłowice, wysłać elektroniczne ma adres gmina@pawlowice.pl lub przez platformę ePUAP.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce zagospodarowanie przestrzenne – plan ogólny.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024