Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Pawłowice: Tutaj już nie wymazują

Zamknięto punkt wymazowy na osiedlu w Pawłowicach.

Szacowany czas czytania: 00:24

Jak informuje Urząd Gminy w Pawłowicach, wczoraj (15.03.) zakończył działalność mobilny punkt pobierania wymazów w celu wykrycia zakażenia covid-19. Punkt bezpłatnego pobierania wymazów na podstawie skierowania funkcjonował na osiedlu w Pawłowicach od stycznia bieżącego roku.

Czytaj także:

 

REKLAMA