StartKultura

Październikowe Jam Session – impreza finałowa

Pierwszą częścią spotkania będą warsztaty gitarowe, które poprowadzi urodzony w Hongkongu artysta. Później natomiast odbędzie recital gitarowy Terivera Cheunga.

Teriver Cheung – gitarzysta urodzony w Hongkongu, mieszkający w USA. Jest absolwentem prestiżowej szkoły University of North Texas, jego nauczycielem był Fred Hamilton. Na co dzień współpracuje z wieloma fantastycznymi muzykami w Nowym Jorku, którzy mają na swoim koncie współpracę z Milesem Davisem, Tonny Benetem, Marcusem Millerem. Koncertuje głównie w USA i w Azji. Jest przedstawicielem współczesnego nurtu jazzu oraz finalistą konkursu solistów w ramach Thailand International Jazz Conference Solo Competition 2011 organizowanym przez College of Music, Mahidol University of Salaya. Teriver Cheung to gitarzysta wszechstronny, grający różne style: funky, blues, jazz, fusion.

Ponadto w ramach imprezy finałowej odbędzie się: rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego i literackiego oraz wręczenie nagród laureatom, wernisaż pokonkursowej wystawy prac.

Zostaw komentarz