Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pędził przez Mszanę prawie 130 km/h

Facebook Twitter

Pędził przez Mszanę prawie 130 km/h. "Zarobił" punktów karnych i stracił oprócz prawa jazdy, 2,5 tysiąca złotych.

Fot. wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Pędził przez Mszanę prawie 130 km/h

Niechlubnym rekordzistą w czasie policyjnej akcji na terenie powiatu wodzisławskiego okazał się 36-letni jastrzębianin. Mężczyzna jechał kią ulicą Wodzisławską w Mszanie z prędkością 129 km/h. Mężczyzna przekroczył w tym miejscu dozwoloną prędkość o 79 km/h. Został zatrzymany do kontroli drogowej, ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, na jego konto wpadło 15 punktów karnych. Na trzy miesiące stracił też prawo jazdy.

Na ulicy Matuszczyka w Wodzisławiu Śląskim mundurowi zatrzymali również do kontroli drogowej kierującą volkswagenem. 31-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego w miejscu, gdzie dozwolona prędkość to 50 km/h, pędziła z prędkością 109 km/h. Kobieta na trzy miesiące straciła prawo jazdy i została ukarana mandatem karnym, w wysokości 1500 złotych. Na jej konto wpadło 13 punktów karnych.

Niecałą godzinę później, również na ulicy Matuszczyka w Wodzisławiu Śląskim, policjanci zatrzymali kolejną kobietę do kontroli drogowej. Tym razem, 42-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego jechała renault z prędkością 107 km/h. Stróże prawa zatrzymali jej prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 1500 złotych. Na konto kobiety trafiło 13 punktów karnych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj